Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов поздрави юношеския национален отбор на страната до 17 години, който се класира на Европейското първенство през май и юни в Израел.
„Брилянтното представяне на юношеските ни национали до 17 години е доказателство, че България продължава да ражда таланти, които могат да постигат големи успехи на международната сцена“, написа Михайлов в официалния си профил в социалната мрежа Фейсбук.
„Убеден съм, че подвигът на тези момчета, на треньорите им и на селекционера Йордан Петков, е просто първата от многото бъдещи славни стъпки за това поколение и пример за подражание за младите ни футболисти. България U17 записа знаменити мачове срещу някои от най-стойностните и продуктивни школи в Европа като Сърбия и Хърватия, а участието в Елитния кръг в Португалия и класирането на финалите на Евро 2022 заслужават сърдечни аплодисменти не само от мен като президент на Българския футболен съюз, но и от цялата българска общественост. Поздравления, лъвчета! Гордеем се с вас“, завърши изявлението си Борислав Михайлов.








Въвеждат промени в движението в центъра на София заради ремонт
Автобус скъса мантинелата и навлезе в насрещното на „Цариградско шосе“
Луксозен SUV на Zeekr се заключи веднага щом напусна Китай
Защо опитни шофьори крият коркова тапа в купето през лятото
Volkswagen призова ЕС да побърза с митата на китайските плъг-ин хибриди
Олександър Усик прогнозира: Антъни Джошуа ще нокаутира Фюри и ще стане абсолютен шампион
Военнослужещ от Българската армия стана европейски шампион по савате
Националният отбор на България по УШУ направи фурор в Германия
Над всички! Родните таекуондисти блестят на Portugal Open G1
Longevity – 7 стъпки за по-дълъг пълноценен живот
Креатинът може да подпомогне имунната система в борбата срещу рака
Заболявания, които се влошават през лятото
Средиземноморската диета – при кои заболявания е най-подходяща?
Коментари
Напиши коментар21:50 | 30 мар 2022 г.
21:05 | 30 мар 2022 г.
20:38 | 30 мар 2022 г.
15:39 | 30 мар 2022 г.
14:24 | 30 мар 2022 г.
09:45 | 30 мар 2022 г.
Напиши коментар